Iskolánk, szívügyünk

"It is only with the heart that one can see rightly; What is essential is invisible to the eye."   by Antoine de Saint-Exupéry

Felsős munkája

Csapatépítés

Ökoszemlélet

IKT eszközhasználat

Iskolánk szellemisége

Nevelés

Tanulóinkat életvidám, kiegyensúlyozott, nyitott, érdeklődő emberekké szeretnénk nevelni. Az oktató munkánkkal biztos alapot adunk a továbbtanuláshoz. Fontosnak tartjuk az egészséges életmódra, környezet tudatosságra való nevelést, valamint a sportolás iránti igény kialakítását.

Hiszünk a sokféleségben, támogatjuk az eltérő ütemben fejlődő gyerekeket.

A különböző kultúrák értékeinek kifejezésre juttatásával a toleranciára, a másság elfogadására és megbecsülésére tanítjuk a gyermekeket.

Céljaink eléréséhez a gyerekek mellett a támogató és aktív szülői házra is építünk. A tanórán kívüli programok sokféleségével, a rendhagyó órák iskolai szintű szervezésével , az osztályközösségek kialakításával , a Békés Iskolák program felvállalásával közel kerülünk céljaink megvalósításához.

gyermekcentrikus#gondoskodó#kreatív#nyitott#hagyományápoló

Várunk mindenkit szeretettel!

AJÁNLATUNK

Gyerekközpontúság, játékos tanulás

• modern pedagógia módszerek
  • frontális munka helyett személyre szabott feladatok
  • tehetséggondozás
  • kreatív szemlélet
  • mindennapos megújulás
  • sok szabadidős játék

Ha értesülni szeretne híreinkről, online alkalmainkról, küldjön e-mailt!

Légy Te is MÓRÁS